Dymek Franciszek

Mężczyzna 1915 - 2001  (86 lat)


Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Dymek Franciszek urodzony(a) 3 sty. 1915, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 14 sty. 1915, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska (syn Dymek Stefan oraz Dymek Janina z d. Archutowska); zgon 22 czer. 2001.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Dymek Stefan urodzony(a) 14 luty 1883, Słupca, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 15 luty 1883, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska (syn Dymek Piotr oraz Dymek Katarzyna z d. Dziełakowska); zgon data nieznana.

    Stefan poślubił(a) Dymek Janina z d. Archutowska 22 sty. 1913, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska. Janina (córka Archutowski Franciszek oraz Archutowska Ewa z d. Pomianowska) urodzony(a) 30 kwie. 1894, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 1 maj 1894, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Dymek Janina z d. Archutowska urodzony(a) 30 kwie. 1894, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 1 maj 1894, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska (córka Archutowski Franciszek oraz Archutowska Ewa z d. Pomianowska); zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Dymek Czesław urodzony(a) 26 sty. 1914, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 28 sty. 1914, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. 1. Dymek Franciszek urodzony(a) 3 sty. 1915, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 14 sty. 1915, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 22 czer. 2001.
    3. Dymek Stanisław urodzony(a) 6 paź. 1916, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 15 paź. 1916, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Dymek Piotr urodzony(a) 7 mar. 1836, Barcikowo, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 8 mar. 1836, Święcieniec - parafia św. Wincentego i Anastazego, płocki, mazowieckie, Polska (syn Dymek Wawrzyniec oraz Dymek Katarzyna z d. Dublas); zgon 23 paź. 1895, Słupca, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Blichowo - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

    Piotr poślubił(a) Dymek Katarzyna z d. Dziełakowska 15 list. 1857, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska. Katarzyna (córka Dziełakowski Andrzej oraz Dziełakowska Anna z.d.Staniszewska) urodzony(a) 13 paź. 1839, Łubki, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 3 list. 1839, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 14 paź. 1899, Słupca, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Blichowo - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Dymek Katarzyna z d. Dziełakowska urodzony(a) 13 paź. 1839, Łubki, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 3 list. 1839, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska (córka Dziełakowski Andrzej oraz Dziełakowska Anna z.d.Staniszewska); zgon 14 paź. 1899, Słupca, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Blichowo - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Dymek Józef urodzony(a) 6 sty. 1859, Łubki, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 10 sty. 1859, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Turowska Marianna z d. Dymek urodzony(a) 10 list. 1862, Słupca, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 16 list. 1862, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Dymek Anna urodzony(a) 10 wrz. 1865, Słupca, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 17 wrz. 1865, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 22 lip. 1866, Słupca, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Blichowo - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. Dymek Kazimierz urodzony(a) 24 luty 1868, Słupca, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 25 luty 1868, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Dymek Stanisław urodzony(a) 19 luty 1871, Słupca, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 20 luty 1871, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Dymek Władysław urodzony(a) 5 czer. 1874, Słupca, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 7 czer. 1874, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Kowalczyk Aniela z d. Dymek urodzony(a) 30 wrz. 1877, Słupca, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 7 paź. 1877, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. 2. Dymek Stefan urodzony(a) 14 luty 1883, Słupca, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 15 luty 1883, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 6.  Archutowski Franciszek urodzony(a) 8 paź. 1864, Starczewo Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; chrzest 9 paź. 1864, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (syn Archutowski Jan oraz Archutowska Paulina z d. Goszczyńska); zgon 19 mar. 1912, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

    Franciszek poślubił(a) Archutowska Ewa z d. Pomianowska 13 luty 1889, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska. Ewa (córka Pomianowski Antoni oraz Pomianowska Klementyna z d. Sochocka) urodzony(a) 30 list. 1867, Korytowo, płoński, mazowieckie, Polska; chrzest 1 gru. 1867, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 11 luty 1910, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Archutowska Ewa z d. Pomianowska urodzony(a) 30 list. 1867, Korytowo, płoński, mazowieckie, Polska; chrzest 1 gru. 1867, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (córka Pomianowski Antoni oraz Pomianowska Klementyna z d. Sochocka); zgon 11 luty 1910, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Archutowski Teodor urodzony(a) 20 kwie. 1890, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 20 kwie. 1890, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 12 mar. 1905, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Brygier Marianna z d. Archutowska urodzony(a) 6 sty. 1892, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 10 sty. 1892, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 3. Dymek Janina z d. Archutowska urodzony(a) 30 kwie. 1894, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 1 maj 1894, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Archutowski Jan urodzony(a) 7 luty 1897, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 8 luty 1897, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 29 sty. 1901, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Archutowski Wincenty urodzony(a) 29 mar. 1900, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 30 mar. 1900, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Archutowski Jan urodzony(a) 26 czer. 1902, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 27 czer. 1902, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Archutowska Helena urodzony(a) 6 mar. 1905, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 8 mar. 1905, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 22 list. 1906, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Archutowska Teodora urodzony(a) 10 lip. 1907, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 14 lip. 1907, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    9. Archutowska Ewa urodzony(a) 11 luty 1910, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 11 luty 1910, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 13 luty 1910, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Dymek Wawrzyniec urodzony(a) 3 sier. 1812, Wiączemin, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 9 sier. 1812, Troszyn - Parafia Pw. Św. Leonarda, płocki, mazowieckie, Polska (syn Dymek Antoni oraz Dymek Agata z d. Ujazda); zgon 14 kwie. 1883, Wodzymin, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Radzanowo - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

    Wawrzyniec poślubił(a) Dymek Katarzyna z d. Dublas 7 lip. 1834, Imielnica - Parafia św. Jakuba, płocki, mazowieckie, Polska. Katarzyna (córka Dublas Franciszek oraz Dublas Agnieszka z d. Welak) urodzony(a) 6 kwie. 1815, Cekanowo, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 9 kwie. 1815, Imielnica - Parafia św. Jakuba, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 sty. 1902, Wodzymin, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Radzanowo - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Dymek Katarzyna z d. Dublas urodzony(a) 6 kwie. 1815, Cekanowo, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 9 kwie. 1815, Imielnica - Parafia św. Jakuba, płocki, mazowieckie, Polska (córka Dublas Franciszek oraz Dublas Agnieszka z d. Welak); zgon 11 sty. 1902, Wodzymin, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Radzanowo - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 4. Dymek Piotr urodzony(a) 7 mar. 1836, Barcikowo, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 8 mar. 1836, Święcieniec - parafia św. Wincentego i Anastazego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 23 paź. 1895, Słupca, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Blichowo - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Dymek Marianna urodzony(a) 20 gru. 1838, Barcikowo, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 23 gru. 1838, Święcieniec - parafia św. Wincentego i Anastazego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 22 gru. 1841, Barcikowo, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Święcieniec - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Dymek Andrzej urodzony(a) 1 gru. 1841, Barcikowo, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 2 gru. 1841, Święcieniec - parafia św. Wincentego i Anastazego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 1 paź. 1913, Szczytno, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Miszewko Strzałkowskie - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. Jarzyńska Marcjanna z d. Dymek urodzony(a) 8 sier. 1844, Szeligi, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 11 sier. 1844, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Dymek Stanisław urodzony(a) 18 wrz. 1847, Szczytno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 19 wrz. 1847, Miszewko Strzałkowskie - kościół pw. Wniebowzięcia NMP, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 19 paź. 1926.
    6. Marciniak Marianna z d. Dymek urodzony(a) 9 mar. 1850, Szczytno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 10 mar. 1850, Miszewko Strzałkowskie - kościół pw. Wniebowzięcia NMP, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 12 maj 1907, Płock, mazowieckie, Polska.
    7. Matusiak Julianna z d. Dymek urodzony(a) 30 paź. 1853, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 1 list. 1853, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 10.  Dziełakowski Andrzej urodzony(a) 16 list. 1805; chrzest data nieznana, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska (syn Dziełakowski Józef oraz Dziełakowska Justyna); zgon 29 sty. 1857, Łubki, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Blichowo - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

    Andrzej poślubił(a) Dziełakowska Anna z.d.Staniszewska data nieznana. Anna urodzony(a) ok. 1816; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Dziełakowska Anna z.d.Staniszewska urodzony(a) ok. 1816; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Dziełakowski Aleksy urodzony(a) 23 luty 1836, Łubki, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 25 luty 1836, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. 5. Dymek Katarzyna z d. Dziełakowska urodzony(a) 13 paź. 1839, Łubki, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 3 list. 1839, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 14 paź. 1899, Słupca, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Blichowo - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Dziełakowski Franciszek urodzony(a) 2 kwie. 1842, Łubki, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 2 kwie. 1842, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 29 lip. 1843, Łubki, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Blichowo - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. Dziełakowska Marianna urodzony(a) 30 mar. 1844, Łubki, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 30 mar. 1844, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Dziełakowska Agnieszka urodzony(a) 21 sty. 1850, Łubki, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 24 sty. 1850, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Dziełakowski Jan urodzony(a) 22 sier. 1857, Łubki, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 23 sier. 1857, Blichowo - kościół par. pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  5. 12.  Archutowski Jan urodzony(a) 13 maj 1826, Karwowo Krzywanice, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 15 maj 1826, Góra - kościół pw. św. Jakuba Apostoła, płocki, mazowieckie, Polska (syn Archutowski Wojciech oraz Archutowska Józefa z d. Kiszelewska); zgon 26 kwie. 1902, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

    Jan poślubił(a) Archutowska Paulina z d. Goszczyńska 13 lip. 1863, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska. Paulina (córka Goszczyński Aleksander oraz Goszczyńska Scholastyka z d. Sikorska) urodzony(a) 13 paź. 1836, Błomino Gule, płoński, mazowieckie, Polska; chrzest 14 paź. 1836, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 5 gru. 1878, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Archutowska Paulina z d. Goszczyńska urodzony(a) 13 paź. 1836, Błomino Gule, płoński, mazowieckie, Polska; chrzest 14 paź. 1836, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (córka Goszczyński Aleksander oraz Goszczyńska Scholastyka z d. Sikorska); zgon 5 gru. 1878, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 6. Archutowski Franciszek urodzony(a) 8 paź. 1864, Starczewo Wielkie, płoński, mazowieckie, Polska; chrzest 9 paź. 1864, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 19 mar. 1912, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. Archutowska Karolina urodzony(a) 24 list. 1866, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; chrzest 25 list. 1866, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Archutowski Adam urodzony(a) 19 gru. 1868, Wierzbica Szlachecka, płoński, mazowieckie, Polska; chrzest 20 gru. 1868, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Archutowski Władysław urodzony(a) 10 wrz. 1870, Witkowo Pawlaki, płoński, mazowieckie, Polska ; chrzest 11 wrz. 1870, Raciąż - kościół par. pw. św. Wojciecha, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 7 lip. 1944, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Archutowski Ksawery urodzony(a) 1 gru. 1873, Witkowo Pawlaki, płoński, mazowieckie, Polska ; chrzest 2 gru. 1873, Raciąż - kościół par. pw. św. Wojciecha, płoński, mazowieckie, Polska; zgon AY.
    6. Archutowski Jan urodzony(a) 24 czer. 1876, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 25 czer. 1876, Staroźreby - kościół par. pw. św. Onufrego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 12 luty 1958; was buried data nieznana, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

  7. 14.  Pomianowski Antoni urodzony(a) 5 mar. 1839, Pomianowo, płoński, mazowieckie, Polska; chrzest 26 kwie. 1839, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska (syn Pomianowski Leon oraz Pomianowska Franciszka z d. Pomianowska); zgon data nieznana.

    Antoni poślubił(a) Pomianowska Klementyna z d. Sochocka 24 list. 1861, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska. Klementyna urodzony(a) 7 paź. 1845, Pomianowo, płoński, mazowieckie, Polska; chrzest 8 paź. 1845, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 22 maj 1886, Korytowo, płoński, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Skołatowo - cmentarz parafialny, płoński, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Pomianowska Klementyna z d. Sochocka urodzony(a) 7 paź. 1845, Pomianowo, płoński, mazowieckie, Polska; chrzest 8 paź. 1845, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 22 maj 1886, Korytowo, płoński, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Skołatowo - cmentarz parafialny, płoński, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Pomianowska Władysława urodzony(a) 7 gru. 1863, Pomianowo, płoński, mazowieckie, Polska; chrzest 8 gru. 1863, Skołatowo, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 22 list. 1866, Korytowo, płoński, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Skołatowo, płoński, mazowieckie, Polska.
    2. 7. Archutowska Ewa z d. Pomianowska urodzony(a) 30 list. 1867, Korytowo, płoński, mazowieckie, Polska; chrzest 1 gru. 1867, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 11 luty 1910, Staroźreby, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Staroźreby - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Goszczycka Marcjanna z d. Pomianowska urodzony(a) 8 sty. 1870, Korytowo, płoński, mazowieckie, Polska; chrzest 9 sty. 1870, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Żabowska Władysława z d. Pomianowska urodzony(a) 4 gru. 1884, Korytowo, płoński, mazowieckie, Polska; chrzest 5 gru. 1884, Skołatowo - kościół par. pw. św. Achacjusza, płoński, mazowieckie, Polska; zgon 27 mar. 1963, Dzierząźnia, płoński, mazowieckie, Polska.