Pankowski Edmund Tadeusz

Mężczyzna 1912 - data nieznana


Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Pankowski Edmund Tadeusz urodzony(a) 7 gru. 1912, Płock, mazowieckie, Polska; chrzest 26 sty. 1913, Płock - Kolegiata św. Bartłomieja w Płocku (płocka fara), mazowieckie, Polska (syn Pankowski Piotr oraz Pankowska Zofia z d. Koziczyńska); zgon data nieznana.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Pankowski Piotr urodzony(a) 1 sier. 1885, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 2 sier. 1885, Imielnica, płocki, mazowieckie, Polska (syn Pankowski Wincenty oraz Pankowska Eleonora z d. Mirecka); zgon data nieznana.

    Piotr poślubił(a) Pankowska Zofia z d. Koziczyńska 30 sty. 1910, Imielnica, płocki, mazowieckie, Polska. Zofia (córka Koziczyński Feliks Piotr oraz Koziczyńska Julianna z d. Serwińska) urodzony(a) 16 mar. 1885, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 18 mar. 1885, Imielnica - Parafia św. Jakuba, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Pankowska Zofia z d. Koziczyńska urodzony(a) 16 mar. 1885, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 18 mar. 1885, Imielnica - Parafia św. Jakuba, płocki, mazowieckie, Polska (córka Koziczyński Feliks Piotr oraz Koziczyńska Julianna z d. Serwińska); zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 1. Pankowski Edmund Tadeusz urodzony(a) 7 gru. 1912, Płock, mazowieckie, Polska; chrzest 26 sty. 1913, Płock - Kolegiata św. Bartłomieja w Płocku (płocka fara), mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Pankowski Wincenty urodzony(a) 18 list. 1859, Boryszewo, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 25 list. 1859, Imielnica, płocki, mazowieckie, Polska (syn Pankowski Jan oraz Pankowska Salomea z d. Szymborska); zgon data nieznana.

    Wincenty poślubił(a) Pankowska Eleonora z d. Mirecka 27 paź. 1884, Łęg Probostwo - Kościół im. Świętej Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska. Eleonora (córka Mirecki Błażej oraz Mirecka Franciszka z d. Kanigowska) urodzony(a) 3 kwie. 1860, Siemienie, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 4 kwie. 1860, Łęg Probostwo - Kościół im. Świętej Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Pankowska Eleonora z d. Mirecka urodzony(a) 3 kwie. 1860, Siemienie, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 4 kwie. 1860, Łęg Probostwo - Kościół im. Świętej Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska (córka Mirecki Błażej oraz Mirecka Franciszka z d. Kanigowska); zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. 2. Pankowski Piotr urodzony(a) 1 sier. 1885, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 2 sier. 1885, Imielnica, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Pankowski Wacław urodzony(a) 8 mar. 1888, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 11 mar. 1888, Imielnica, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Dylewska Władysława z d. Pankowska urodzony(a) 18 sty. 1890, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 19 sty. 1890, Imielnica, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Pankowski Zygmunt urodzony(a) 11 luty 1892, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 14 luty 1892, Imielnica, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 23 mar. 1892, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Imielnica, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Pankowska Julianna urodzony(a) 6 luty 1893, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 8 luty 1893, Imielnica, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 maj 1894, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Imielnica, płocki, mazowieckie, Polska.
    6. Pankowska Natalia urodzony(a) 19 sty. 1895, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 20 sty. 1895, Imielnica, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 11 list. 1959, Ośnica, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Pankowska Stanisława urodzony(a) 4 list. 1897, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 5 list. 1897, Imielnica, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 10 list. 1958.
    8. Pankowska Janina Marianna urodzony(a) 28 maj 1900, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 3 czer. 1900, Imielnica, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    9. Pankowski Karol Leon urodzony(a) 22 luty 1903, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 24 luty 1903, Imielnica, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 6.  Koziczyński Feliks Piotr urodzony(a) 26 kwie. 1841, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 2 maj 1841, Imielnica, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 17 paź. 1910, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska.

    Feliks poślubił(a) Koziczyńska Julianna z d. Serwińska 18 list. 1862, Biała - Parafia św. Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska. Julianna (córka Serwiński Ignacy oraz Serwińska Franciszka zd.Wąchowska) urodzony(a) 4 maj 1846, Biała, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 4 maj 1846, Biała - Parafia św. Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 31 gru. 1908, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Imielnica Ośnica - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Koziczyńska Julianna z d. Serwińska urodzony(a) 4 maj 1846, Biała, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 4 maj 1846, Biała - Parafia św. Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska (córka Serwiński Ignacy oraz Serwińska Franciszka zd.Wąchowska); zgon 31 gru. 1908, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Imielnica Ośnica - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Koziczyński Wawrzyniec urodzony(a) 5 sier. 1865, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 6 sier. 1865, Imielnica, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Koziczyński Jan Jakub urodzony(a) 1869, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 1869, Imielnica - Parafia św. Jakuba, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 27 sty. 1906, Dobra, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Łętowo - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Koziczyński Stanisław urodzony(a) 1877, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 1877, Imielnica, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Koziczyński Władysław urodzony(a) 1879, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 1879, Imielnica, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Koziczyński Aleksander urodzony(a) 25 mar. 1880, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 26 mar. 1880, Imielnica, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Koziczyńska Henryka urodzony(a) 25 czer. 1883, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 27 czer. 1883, Imielnica, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. 3. Pankowska Zofia z d. Koziczyńska urodzony(a) 16 mar. 1885, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 18 mar. 1885, Imielnica - Parafia św. Jakuba, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Pankowski Jan urodzony(a) 20 luty 1831, Boryszewo, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 27 luty 1831, Imielnica, płocki, mazowieckie, Polska (syn Pankowski Jan oraz Pankowska Rozalia z d. Żagiel); zgon data nieznana.

    Jan poślubił(a) Pankowska Salomea z d. Szymborska 18 list. 1850, Trzepowo - Parafia rzymskokatolicka św. Aleksego, płocki, mazowieckie, Polska. Salomea urodzony(a) ok. 1825, Kostrogaj, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 21 wrz. 1894, Boryszewo, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Pankowska Salomea z d. Szymborska urodzony(a) ok. 1825, Kostrogaj, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 21 wrz. 1894, Boryszewo, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Pankowska Marianna urodzony(a) 28 wrz. 1851, Kostrogaj, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 30 wrz. 1851, Trzepowo, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Pankowski Andrzej urodzony(a) 2 luty 1854, Jędrzejewo, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 4 luty 1854, Trzepowo - Parafia rzymskokatolicka św. Aleksego, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 28 gru. 1907, Boryszewo, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Imielnica - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Pankowski Piotr urodzony(a) 2 wrz. 1857, Boryszewo, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 3 wrz. 1857, Imielnica, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. 4. Pankowski Wincenty urodzony(a) 18 list. 1859, Boryszewo, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 25 list. 1859, Imielnica, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Głowacka Scholastyka z.d.Pankowska urodzony(a) 29 gru. 1860, Boryszewo, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 2 sty. 1861, Imielnica, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 10.  Mirecki Błażej urodzony(a) 2 luty 1825, Siemienie, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 5 luty 1825, Łęg Probostwo - Kościół im. Świętej Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

    Błażej poślubił(a) Mirecka Franciszka z d. Kanigowska 23 sty. 1848, Łęg Probostwo - Kościół im. Świętej Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska. Franciszka urodzony(a) ok. 1833; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Mirecka Franciszka z d. Kanigowska urodzony(a) ok. 1833; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Mirecki Aleksy urodzony(a) 16 lip. 1850, Siemienie, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 17 lip. 1850, Łęg Probostwo - Kościół im. Świętej Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Mirecki Antoni urodzony(a) 17 maj 1853, Siemienie, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 18 maj 1853, Łęg Probostwo - Kościół im. Świętej Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. 5. Pankowska Eleonora z d. Mirecka urodzony(a) 3 kwie. 1860, Siemienie, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 4 kwie. 1860, Łęg Probostwo - Kościół im. Świętej Katarzyny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  5. 14.  Serwiński Ignacy urodzony(a) 3 luty 1818, Biała, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 3 luty 1818, Biała - Parafia św. Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska (syn Serwiński Paweł oraz Serwińska Julianna z d. Szymańska); zgon 4 luty 1863, Biała, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Biała - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

    Ignacy poślubił(a) Serwińska Franciszka zd.Wąchowska 21 list. 1836, Radzanowo - kościół par. pw. św. Floriana, płocki, mazowieckie, Polska. Franciszka (córka Wąchowski Kazimierz oraz Żaglewska Cecylia zd. Gwiazdowska) urodzony(a) 8 wrz. 1821, Wodzymin, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 9 wrz. 1821, Radzanowo - kościół par. pw. św. Floriana, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny]


  6. 15.  Serwińska Franciszka zd.Wąchowska urodzony(a) 8 wrz. 1821, Wodzymin, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 9 wrz. 1821, Radzanowo - kościół par. pw. św. Floriana, płocki, mazowieckie, Polska (córka Wąchowski Kazimierz oraz Żaglewska Cecylia zd. Gwiazdowska); zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Serwiński Wawrzyniec Hipolit urodzony(a) 11 sier. 1839, Biała, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 12 sier. 1839, Biała - Parafia św. Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Sarwiński Piotr urodzony(a) 27 list. 1840, Biała, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 6 gru. 1840, Biała - Parafia św. Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Serwińska Małgorzata urodzony(a) 5 lip. 1844, Biała, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 14 lip. 1844, Biała - Parafia św. Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. 7. Koziczyńska Julianna z d. Serwińska urodzony(a) 4 maj 1846, Biała, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 4 maj 1846, Biała - Parafia św. Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 31 gru. 1908, Rogozino, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Imielnica Ośnica - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Serwiński Roman urodzony(a) 8 sier. 1848, Biała, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 13 sier. 1848, Biała - Parafia św. Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Sarwiński Szczepan urodzony(a) 25 gru. 1849, Biała, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 26 gru. 1849, Biała - Parafia św. Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Sarwiński Palemon Wincenty urodzony(a) 11 sty. 1854, Biała, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 22 sty. 1854, Biała - Parafia św. Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 16 gru. 1854, Biała, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Biała - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Sarwiński Teofil Remigiusz urodzony(a) 1 list. 1856, Biała, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 3 list. 1856, Biała - Parafia św. Jadwigi Śląskiej, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.