Pepławska Marianna z d. Więcek

Kobieta 1880 - data nieznana


Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Pepławska Marianna z d. Więcek urodzony(a) 18 sty. 1880, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 19 sty. 1880, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska (córka Więcek Antoni oraz Więcek Katarzyna z d. Raczyńska); zgon data nieznana.

    Marianna poślubił(a) Pepławski Józef 5 luty 1908, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska. Józef urodzony(a) 2 mar. 1883, Rydzyno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 3 mar. 1883, Imielnica - Parafia św. Jakuba, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Pepławski Piotr urodzony(a) 21 luty 1909, Wykowo, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 21 luty 1909, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Popławski NN urodzony(a) 21 czer. 1911, Wykowo, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 21 czer. 1911, Wykowo, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Słupno - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    3. Popławska Stanisława urodzony(a) 2 maj 1914, Wykowo, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 3 maj 1914, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 20 gru. 2003.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Więcek Antoni urodzony(a) 6 sty. 1856, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 7 sty. 1856, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska (syn Więcek Stanisław Kostka oraz Więcek Salomea Karolina z d. Szeligowska); zgon data nieznana.

    Antoni poślubił(a) Więcek Katarzyna z d. Raczyńska 11 luty 1878, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska. Katarzyna (córka Raczyński Wojciech oraz Raczyńska Magdalena z d. Pawlak) urodzony(a) 29 paź. 1857, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 30 paź. 1857, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 7 luty 1888, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Słupno - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Więcek Katarzyna z d. Raczyńska urodzony(a) 29 paź. 1857, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 30 paź. 1857, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska (córka Raczyński Wojciech oraz Raczyńska Magdalena z d. Pawlak); zgon 7 luty 1888, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Słupno - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Więcek Marcin urodzony(a) 22 paź. 1878, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 23 paź. 1878, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. 1. Pepławska Marianna z d. Więcek urodzony(a) 18 sty. 1880, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 19 sty. 1880, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Więcek Jan urodzony(a) 16 gru. 1885, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 16 gru. 1885, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 24 czer. 1971, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Słupno - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. Podlaska Leokadia z d. Więcek urodzony(a) 7 gru. 1887, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 8 gru. 1887, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Więcek Stanisław Kostka urodzony(a) 16 list. 1822, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 17 list. 1822, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska (syn Więcek Paweł oraz Więcek Kunegunda z d. Popławska); zgon przed 1878.

    Stanisław poślubił(a) Więcek Salomea Karolina z d. Szeligowska 26 list. 1843, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska. Salomea (córka Szeligowski Józef oraz Szeligowska Tekla z d. Kwiatkowska) urodzony(a) 10 maj 1826, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 18 maj 1826, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 15 paź. 1865, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Słupno - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Więcek Salomea Karolina z d. Szeligowska urodzony(a) 10 maj 1826, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 18 maj 1826, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska (córka Szeligowski Józef oraz Szeligowska Tekla z d. Kwiatkowska); zgon 15 paź. 1865, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Słupno - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Więcek Tekla urodzony(a) 2 mar. 1845, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 2 mar. 1845, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Więcek Weronika urodzony(a) 2 mar. 1845, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 2 mar. 1845, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Więcek Kunegunda urodzony(a) 11 sty. 1847, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 11 sty. 1847, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. Więcek Magdalena urodzony(a) 7 kwie. 1848, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 8 kwie. 1848, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Więcek Emilia urodzony(a) 9 kwie. 1850, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 10 kwie. 1850, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Więcek Kazimierz urodzony(a) 26 luty 1853, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 28 luty 1853, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. 2. Więcek Antoni urodzony(a) 6 sty. 1856, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 7 sty. 1856, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Malinowska Katarzyna z d. Więcek urodzony(a) 27 mar. 1858, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 28 mar. 1858, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    9. Więcek Piotr urodzony(a) 1 sty. 1862, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 3 sty. 1862, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    10. Malinowska Marianna z d. Więcek urodzony(a) 20 sty. 1864, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 21 sty. 1864, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.

  3. 6.  Raczyński Wojciech urodzony(a) 26 mar. 1828, Miszewo Murowane, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 29 mar. 1828, Miszewo Murowane - Parafia pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska (syn Raczyński Rafał oraz Raczyńska Józefa z d. Bielszczak); zgon data nieznana.

    Wojciech poślubił(a) Raczyńska Magdalena z d. Pawlak 29 sty. 1850, Imielnica - Parafia św. Jakuba, płocki, mazowieckie, Polska. Magdalena urodzony(a) ok. 1831; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Raczyńska Magdalena z d. Pawlak urodzony(a) ok. 1831; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Raczyńska Marianna urodzony(a) 25 gru. 1850, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 29 gru. 1850, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Raczyński Szczepan urodzony(a) 24 gru. 1852, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 25 gru. 1852, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Raczyński Franciszek urodzony(a) 5 paź. 1855, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 6 paź. 1855, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    4. 3. Więcek Katarzyna z d. Raczyńska urodzony(a) 29 paź. 1857, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 30 paź. 1857, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 7 luty 1888, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Słupno - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    5. Raczyński Jakub urodzony(a) 25 lip. 1859, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 1 sier. 1859, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Siwek Marianna z d. Raczyńska urodzony(a) 20 mar. 1861, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 23 mar. 1861, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 21 list. 1947, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Słupno - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    7. Raczyński Jan urodzony(a) 13 gru. 1862, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 14 gru. 1862, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 14 maj 1865, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska.
    8. Raczyński Andrzej urodzony(a) 30 list. 1865, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 1 gru. 1865, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    9. Raczyński Stanisław urodzony(a) 1 maj 1867, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 2 maj 1867, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    10. Raczyńska Franciszka urodzony(a) 4 gru. 1868, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 9 gru. 1868, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    11. Raczyński Jan urodzony(a) 30 czer. 1870, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 30 czer. 1870, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    12. Raczyńska Eleonora urodzony(a) 11 czer. 1872, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 15 czer. 1872, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 23 list. 1872, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Więcek Paweł urodzony(a) 10 sty. 1803, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 12 sty. 1803, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska (syn Więcek Jan oraz Więcek Magdalena z d. Dublas); zgon data nieznana.

    Paweł poślubił(a) Więcek Kunegunda z d. Popławska 10 list. 1821, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska. Kunegunda (córka Popławski Maciej oraz Popławska Agnieszka z d. Kołodziej) urodzony(a) 4 mar. 1799; chrzest data nieznana, Imielnica - Parafia św. Jakuba, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 18 sty. 1836, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Słupno - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Więcek Kunegunda z d. Popławska urodzony(a) 4 mar. 1799; chrzest data nieznana, Imielnica - Parafia św. Jakuba, płocki, mazowieckie, Polska (córka Popławski Maciej oraz Popławska Agnieszka z d. Kołodziej); zgon 18 sty. 1836, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Słupno - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. 4. Więcek Stanisław Kostka urodzony(a) 16 list. 1822, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 17 list. 1822, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon przed 1878.
    2. Więcek Szczepan urodzony(a) 1 wrz. 1827, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 2 wrz. 1827, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 8 wrz. 1898, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Słupno - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

  3. 10.  Szeligowski Józef urodzony(a) 21 mar. 1790; chrzest data nieznana, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska (syn Szeligowski Jan oraz Szeligowska Jadwiga z d. Malanowska); zgon 6 mar. 1852, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Słupno - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

    Józef poślubił(a) Szeligowska Tekla z d. Kwiatkowska data nieznana. Tekla urodzony(a) ok. 1795; zgon 16 paź. 1852, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Słupno - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Szeligowska Tekla z d. Kwiatkowska urodzony(a) ok. 1795; zgon 16 paź. 1852, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Słupno - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    Dzieci:
    1. Szeligowski Ludwik Ignacy urodzony(a) 12 sty. 1821, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 14 sty. 1821, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 7 sier. 1855, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Słupno - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.
    2. 5. Więcek Salomea Karolina z d. Szeligowska urodzony(a) 10 maj 1826, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 18 maj 1826, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 15 paź. 1865, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Słupno - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

  5. 12.  Raczyński Rafał urodzony(a) 29 paź. 1802, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest data nieznana, Słupno - Parafia pw. św. Marcina, płocki, mazowieckie, Polska (syn Raczyński Wojciech oraz Raczyńska Małgorzata z d. Krasieńska); zgon 14 mar. 1861, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Słupno - cmentarz parafialny, płocki, mazowieckie, Polska.

    Rafał poślubił(a) Raczyńska Józefa z d. Bielszczak 30 lip. 1821, Miszewo Murowane - Parafia pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska. Józefa urodzony(a) 6 mar. 1803; chrzest data nieznana, Sochaczew, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Raczyńska Józefa z d. Bielszczak urodzony(a) 6 mar. 1803; chrzest data nieznana, Sochaczew, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    Dzieci:
    1. Raczyńska Salomea urodzony(a) 14 list. 1822, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 15 list. 1822, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    2. Raczyński Jan urodzony(a) 20 maj 1824, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 23 maj 1824, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    3. Raczyńska Marianna urodzony(a) 4 gru. 1825, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 5 gru. 1825, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; zgon 21 sier. 1826, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; was buried data nieznana, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska.
    4. 6. Raczyński Wojciech urodzony(a) 26 mar. 1828, Miszewo Murowane, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 29 mar. 1828, Miszewo Murowane - Parafia pw. św. Anny, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    5. Raczyński Stanisław urodzony(a) 28 list. 1832, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 2 gru. 1832, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    6. Raczyński Marcin urodzony(a) 9 list. 1834, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 10 list. 1834, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    7. Raczyńska Katarzyna urodzony(a) 28 gru. 1837, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 31 gru. 1837, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    8. Raczyński Stanisław urodzony(a) 30 kwie. 1841, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 1 maj 1841, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.
    9. Raczyńska Apolonia urodzony(a) 7 luty 1845, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; chrzest 9 luty 1845, Słupno, płocki, mazowieckie, Polska; zgon data nieznana.