Notatki


Wyniki 251 do 300 z 655

      «Przegl. «1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14» Dalej»

   Notatki   Link do 
251 ul. Brzozowa nr 201 Ważyński Franciszek Ksawery (I23749)
 
252 ul. Brzozowa nr 201 Ważyńska Teodozja (I23751)
 
253 ul. Brzozowa nr 201 Warzyńska / Ważyńska Ludwika (I24089)
 
254 ul. Długa 543 Ważyński Tomasz (I24050)
 
255 ul. Krakowskie Przedmieście nr 410 Ważyński Franciszek Karol (I23695)
 
256 ul. Mariensztat nr 2645 Ważyński Wincenty (I24019)
 
257 ul. Nowolipki 179 Ważyńska Marianna Cecylia (I24048)
 
258 ul. Nowomiejska nr 157 Ważyński Telesfor Julian (I24047)
 
259 ul. Nowomiejska nr 157 Ważyński Telesfor Julian (I24047)
 
260 ul. Nowomiejska nr 179 Ważyńska Marianna Cecylia (I24048)
 
261 ul. Nowy Świat nr 1314 Serwańska Marianna Leonarda z d. Ważyńska (I23696)
 
262 ul. Piekarska nr 7 Przysowa Józef Jan (I23734)
 
263 ul. Piotrkowska nr 124 Warzyński / Ważyński Kazimierz Józef (I23691)
 
264 ul. Podwale 510 Kołodziejska Władysałwa Petronela z d. Ważyńska (I23717)
 
265 ul. Podwale 511 Ważyńska Romana Zuzanna (I23707)
 
266 ul. Podwale nr 505 Ważyński / Warzyński Andrzej (I23687)
 
267 ul. Podwale nr 510 Życka Antonina Longina z d. Ważyńska (I24049)
 
268 ul. Podwale nr 511 Ważyński Józef Klemens (I23706)
 
269 ul. Podwale nr 511 Zaręba Julia Franciszka z d. Ważyńska (I23708)
 
270 ul. Podwale nr 511 Ważyński Ignacy Marian (I23716)
 
271 ul. Podwale nr 511 Ważyńska Romana Zuzanna (I23707)
 
272 ul. Stare Miasto nr 41 Gara Zofia z d. Ważyńska (I23742)
 
273 ul. Stare Miasto nr 41 Kędzierska Zofia z d. Serwańska (I24010)
 
274 Ul. Stare Miasto nr 41 Serwański Ludwik (I24053)
 
275 ul. Stare Miasto nr 41 Serwańska Aleksandra (I24069)
 
276 ul. Stare Miasto nr 41 Serwański Feliks (I24078)
 
277 ul. Stare Miasto nr 41 Tuczyńska Janina z d. Serwańska (I24079)
 
278 ul. Szeroki Dunaj nr 1423 Ważyńska Marianna (I23747)
 
279 ul. Szeroki Dunaj nr 7423 Ważyński Zygmunt (I23739)
 
280 ul. Wąski Dunaj nr 142  Warzyńska Stanisława (I24017)
 
281 Umarł dzieckiem. Jerlicz Olizarko (I7627)
 
282 Umarł dzieckiem. Sokołowski N (I7832)
 
283 Umarł w majętności w Skoczyszczach pod Chodorkowem na Ukrainie.
 
Jerlicz Andrzej (I7595)
 
284 Umarł w młodym wieku. Liszke Kazimierz (I7792)
 
285 Urodzenie zgłoszono 19.03.1862 w Łętowie Marszałek Franciszka (I19961)
 
286 Urodzenie zgłoszono w parafii Baboszewo 24.01.1874 Młodzianowska Helena Maria z d. Wołowska (I25360)
 
287 Urodził się o godz. 6.00. Jego siostra bliźniaczka, Anna Małgorzata, o godz. 24.00 Baryga Piotr Paweł (I25161)
 
288 Urodził się w domu pod nr 1. Trębiński Adam (I20542)
 
289 Urodził się we dworze dziedzicznym taboryskim. Skarbek Ważyński Marcin Józef (I7338)
 
290 Urodziła się o godz. 24.00. Jej brat bliźniak, Piotr Paweł, o godz. 6.00 Baryga Anna Małgorzata (I25160)
 
291 Urodziła się w majętności rodzinnej, zamku Chodorkowskim.  Jerlicz Katarzyna (I7623)
 
292 Urodzona w domu przy ul. Ogrodowej nr 32 Skwarska Stanisława (I23652)
 
293 Urodzona dziewczynka, zmarł chłopiec. Kostrzewa Józefa (I2343)
 
294 Urodzona w domu pod nr. 5 Mączewska Marianna (I20587)
 
295 Urodzona w domu pod nr. 6 Zyznowska Joanna (I20571)
 
296 Urodzona w domu pod nr.4 Mączewska Józefa (I20592)
 
297 Urodzona we dworze dziedzicznym taboryskim. Skarbek Ważyńska Marya Anna Justyna (I7339)
 
298 Urodzona we dworze dziedzicznym taboryskim. Horn von Ekebyholm Ewa Anna (Ewelina) z d. Skarbek Ważyńska (I2057)
 
299 Urodzona we dworze taboryskim. Strawińska Helena Aniela (I7340)
 
300 Urodzony w domu pod nr. 2 Mączewski Tomasz (I20584)
 

      «Przegl. «1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14» Dalej»