StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska



 


OpenStreetMap

Szeroko¶ć: 52.6321017, Długo¶ć: 19.986760799999956


Media

Zdjęcia
StaroĽreby ko¶ciół
StaroĽreby ko¶ciół

Historie
Społeczno¶ć powiatu płockiego w walce o język polski w okresie rewolucji 1905 – 1907 roku
Społeczno¶ć powiatu płockiego w walce o język polski w okresie rewolucji 1905 – 1907 roku
Walka młodzieży polskiej o wprowadzenia języka ojczystego do szkół, urzędów i instytucji w powiecie płockim i sierpeckim.

Urodzenie

Wyniki 1 do 50 z 482

1 2 3 4 5 ... 10» Dalej»

   Nazwisko, imię    Urodzenie    ID osoby 
1 Alaszkiewicz Bolesław  18 maj 1884StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I30253
2 Alaszkiewicz Helena  8 gru. 1909StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I30297
3 Alaszkiewicz Jan  5 lip. 1875StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I30266
4 Alaszkiewicz Józefa  23 wrz. 1885StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I30254
5 Alaszkiewicz Kazimiera z d. Kobielska  25 luty 1893StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I30299
6 Alaszkiewicz Konstancja  18 gru. 1886StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I30255
7 Alaszkiewicz Michał  25 wrz. 1877StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I30267
8 Alaszkiewicz NN  14 kwie. 1914StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I30302
9 Alaszkiewicz Stanisław  26 wrz. 1872StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I30265
10 Alaszkiewicz Stanisław  14 paĽ. 1907StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I30296
11 Alaszkiewicz Teodora  5 list. 1910StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I30300
12 Alaszkiewicz Zofia  23 sty. 1883StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I30252
13 Archutowska Czesława  22 list. 1911StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I15559
14 Archutowska Ewa  11 luty 1910StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I7199
15 Archutowska Franciszka Ksawera  19 sty. 1902StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I15553
16 Archutowska Helena  6 mar. 1905StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I7197
17 Archutowska Kornelia  31 mar. 1903StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I15554
18 Archutowska Stanisława  19 list. 1915StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I26848
19 Archutowska Teodora  10 lip. 1907StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I7198
20 Archutowski Henryk  3 list. 1909StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I15564
21 Archutowski Jan  24 czer. 1876StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I7189
22 Archutowski Jan  7 luty 1897StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I7194
23 Archutowski Jan  26 czer. 1902StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I7196
24 Archutowski Ksawery  1 paĽ. 1908StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I15558
25 Archutowski Leon  14 wrz. 1906StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I15563
26 Archutowski Stanisław  12 paĽ. 1913StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I26849
27 Archutowski Teodor  20 kwie. 1890StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I7191
28 Archutowski Wincenty  29 mar. 1900StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I7195
29 Archutowski Władysław  3 kwie. 1905StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I15555
30 Baranowski Piotr Paweł  13 list. 1851StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I33937
31 Bauman Ewa z d. Lewandowska  18 gru. 1878StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I12397
32 Borzykowska Wiktoria  24 luty 1882StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I30586
33 Borzykowski Jan  4 luty 1874StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I30585
34 Borzykowski Józef  27 sier. 1878StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I30582
35 Brygier Marianna z d. Archutowska  6 sty. 1892StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I7192
36 Brzeziński Jakub  18 lip. 1851StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I14632
37 Brzeziński Jan  22 kwie. 1844StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I18327
38 Chorobiewski Marian  25 sier. 1890StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I19249
39 Czekaj Anna Magdalena  14 lip. 1850StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I6203
40 Czekaj Antoni  13 czer. 1826StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I6197
41 Czekaj Błażej  29 sty. 1867StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I6235
42 Czekaj Franciszek  31 mar. 1820StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I6193
43 Czekaj Franciszek  2 gru. 1911StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I33501
44 Czekaj Gustaw  9 sty. 1905StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I2859
45 Czekaj Helena  10 lip. 1906StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I2860
46 Czekaj Jan Paweł  25 czer. 1831StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I6196
47 Czekaj Kacper  3 sty. 1835StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I6201
48 Czekaj Kazimierz  26 luty 1824StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I2744
49 Czekaj Kazimierz  25 czer. 1857StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I2737
50 Czekaj Konstanty  10 mar. 1822StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I6199

1 2 3 4 5 ... 10» Dalej»



Zgon

Wyniki 1 do 50 z 244

1 2 3 4 5 Dalej»

   Nazwisko, imię    Zgon    ID osoby 
1 Aftańska Józefa z d. Lewandowska  30 mar. 1895StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I10142
2 Aftański Piotr  19 mar. 1875StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I6243
3 Alaszkiewicz Józefa  3 wrz. 1891StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I30254
4 Alaszkiewicz Konstancja  26 gru. 1888StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I30255
5 Alaszkiewicz NN  15 kwie. 1914StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I30302
6 Alaszkiewicz Stanisław  10 sty. 1914StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I30265
7 Alaszkiewicz Zofia  16 luty 1904StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I30252
8 Archutowska Czesława  10 czer. 1916StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I15562
9 Archutowska Ewa  13 luty 1910StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I7199
10 Archutowska Ewa z d. Pomianowska  11 luty 1910StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I7190
11 Archutowska Helena  22 list. 1906StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I7197
12 Archutowska Paulina z d. Goszczyńska  5 gru. 1878StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I7184
13 Archutowski Franciszek  19 mar. 1912StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I7185
14 Archutowski Jan  29 sty. 1901StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I7194
15 Archutowski Jan  26 kwie. 1902StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I3231
16 Archutowski Leon  26 lip. 1908StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I15563
17 Archutowski Stanisław  28 maj 1915StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I26849
18 Archutowski Teodor  12 mar. 1905StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I7191
19 Archutowski Władysław  7 lip. 1944StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I7188
20 Borzykowski Walenty  26 sty. 1901StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I30584
21 Brzeziński Józef  28 maj 1844StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I6181
22 Chabowska Helena  3 wrz. 1896StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I2042
23 Chabowski Bolesław  21 sier. 1892StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I2041
24 Chorobiewski Marian  27 wrz. 1890StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I19249
25 Czekaj Anna Magdalena  3 wrz. 1854StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I6203
26 Czekaj Antoni  22 mar. 1828StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I6197
27 Czekaj Franciszek  4 mar. 1854StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I6193
28 Czekaj Kacper  7 lip. 1891StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I6201
29 Czekaj Konstanty  14 kwie. 1823StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I6199
30 Czekaj Konstanty  10 list. 1904StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I2857
31 Czekaj Marianna  22 luty 1849StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I6192
32 Czekaj Marianna  11 czer. 1855StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I6206
33 Czekaj Marianna  3 luty 1856StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I6207
34 Czekaj Mateusz  21 kwie. 1830StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I6182
35 Czekaj Petronela  12 sier. 1892StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I6239
36 Czekaj Stanisław  12 luty 1907StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I2858
37 Czekaj Teofil  4 mar. 1855StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I6202
38 Czekaj Teofila z d. Kwiatkowska  6 mar. 1887StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I6231
39 Czekaj Wiktoria z d. Majczyk  21 wrz. 1853StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I6178
40 Czekaj Witt  29 gru. 1838StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I6177
41 Deleżychowski Wawrzyniec  16 sier. 1894StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I24162
42 Dzięgielewski Tomasz  18 luty 1857StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I5029
43 Figura Antonina z d. Kłysiak  11 paĽ. 1885StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I2750
44 Gniewkowska Stanisława  18 lip. 1902StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I28651
45 Gniewkowska Zofia  5 sier. 1912StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I28667
46 Gniewkowski Franciszek  14 sty. 1986StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I28640
47 Gniewkowski Ignacy  15 list. 1950StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I28654
48 Gniewkowski Konstanty  28 paĽ. 1896StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I28641
49 Górecka Anna  15 sty. 1852StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I12833
50 Górecka Antonina  21 sier. 1855StaroĽreby, płocki, mazowieckie, Polska I12835

1 2 3 4 5 Dalej»